top of page
  • Yazarın fotoğrafıBrainflex Academy

Yaz Kampları Neden Var?

Güncelleme tarihi: 24 Şub 2020

Dil Matematik Macera Kampı yabancı dili ve matematiği sevdirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencileri düşünme ve yabancı dil yeteneklerini ortaya çıkararak aslında bu derslerin zor değil tamamen mantığını ve alıştırma gerektiğini göstererek, onları bu konuda motive ediyoruz. Dil, Matematik ve Macera Kampları, öğrencilerimizin doğada öğrenme imkanı sunmaktadır. Dil Kampları öğrencilerin yabancı dili konuşmasına, Matematik kampları matematiğin mantığını anlamasına ve macera kamplarımız ise öğrencilerimizin bu kampları gerçek yaşama dönüştürmeye yardımcı olmaktadır.

10 gün 7-12 ve 12-17 yaş aralığında genç kampı olarak yapılmaktadır.Yabancı dili seviyelerini geliştirmek ve özgüven kazanmayı sağlamak amaçlanmaktadırMatematiğin mantığını öğreninTakım çalışması ile yaptıklarınızı pekiştirinHaftada 20 saat İngilizce ve 20 saat Matematik etkinlikleri ile yaşayarak öğreninİster 40 saat Matematik Aktiviteleri-İster 40 saat Yabancı dil Aktivitelerine katılın

Yaz kampımız aynı zamanda öğrencilerimizin eğlenme amacıyla hizmet vermektedir. Yaz kampımızda oyunlar tamamen öğrencilerin eğleneceği ve öğreneceği şekilde dizayn edilmiş, macera kampı ruhunu taşımakta ve öğrencileri gerçek bilimin ufkuna taşımaktadır. Yaz kampımıza 7-17 yaş aralığında tüm öğrencilerimiz davetlidir. Yaz kampımızın bir diğer özelliğ ise öğrenilerimiz üniversiteye başladıklarında grup lideri olarak yaz aylarında bizlerle çalışma fırsatı yakalamaktadır. 

Kış kamplarımız ise farklı şehirlerde, farklı aktivite ve oyunlarla gerçekleşecek ve yine matematik ve ingilizce öğretimi temelli olması planlanmaktadır. 


28 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page