top of page

Hakkımızda

  • Brainflex Academy kişisel ihtiyaçlara göre eğitimler sağlamaktadır, eğitimlerimizde bir dinleyici olarak değil, katılımcı olacaksınız.

  • İster genç nesil, ister bir yetişkin olun Brainflex Academy sizin amacınıza göre kamplar oluşturup işitsel, görsel, ve kinestetik yani dokunsal eğitimleri sizin ihtiyaçlarınıza göre karşılayacak. Ve sizlere yeni bir eğitimin, unutulmaz deneyimin kapılarını açacaktır. Brainflex Academy’nin kuruluş amacı eğitimleri 21.yy ihtiyaçlarına göre şekillendirmek ve sıkıcı, dinleyici odaklı eğitimlerden, katılımcı, kendini ve çevreyi tanıyarak yeni öğrenme modelleri ve günümüzde kullanılan eğitim modellerini harmanlayarak sizlere yeni eğitim modelleri sunmaktadır. 

 

Yetişkin Programlarımız

  • Takım çalışmaları, stratejik etaplar, sportif faaliyetler, sosyal aktivitelerden oluşmaktadır. Bu çalışmalar aynı zamanda şirketlerin ihtiyaçlarına göre analizler yapılarak belirlenmekte ve şirketinize en uygun programı sunmaktadır. Teorik eğitimlerin yanı sıra eğlenceli ve birey odaklı eğitimler verilmektedir.  

 

Yaz Kampı Gençlik Programımız

  • Gençlik programlarımız Türkiye’de ve genel olarak dünyada zorluk çekilen 2 önemli ders merkez alınarak yapılmaktadır.Matematik ve yabancı dilin önemi gün geçtikçe artmakta ve dünyada Endüstri 4.0’ın başlanması ile birilikte daha çok önem kazanmaktadır. Burada amacımız öğrencilere matematik yada yabancı dil dersleri vererek öğretmek değil bu 2 önemli dersi sevdirmeyi ve aslında nasıl kullanıldığını anlatmaktadır. Yaz ayında olacak programımız farklı dönemlerden oluşmakta ve 10 gün olarak uygulanmaktadır. Program sonunda öğrencilerimiz odaklanma ve konsantrasyon seviyelerin artıracak ve yabancı dil ve matematiği aslında yapabileceklerini öğreneceklerdir.

bottom of page